Jaki prezent dla mężczyzny kupić?

Wybór upominku dla pana jest łatwy – ale nie zawsze

Zakochana kobieta kupuje mężczyźnie różne rzeczy, mniejsze lub większe, tanie lub drogie. Jednak musi pamiętać, aby upominek był dobrze dobrany dla pana. Na przykład ładna papierośnica, elegancka zapalniczka czy piękny wizytownik. Taki wizytownik może być skórzany lub metalowy, bardziej lub mniej elegancki.

Co jeszcze kupić panu?

Eleganckie spinki do mankietów koszuli albo ładna spinka do krawata sprawdzają się zawsze. Może też być ładny krawat, najlepiej jedwabny, dyskretny, elegancki. Panowie doceniają takie prezenty. Jakość jest ważna, a ładny prezent sprawdza się zawsze. Niejedna pani chce sprawić piękny prezent i na elegancki, wyrafinowany krawat jest gotowa wydać nawet 300 złotych. To jednak prezent na wyjątkową okazję.

Coś do czytania

Panu można kupić książkę lub czasopismo, zestaw ulubionych książek ukochanego autora lub prenumeratę czasopisma dla panów czy też profesjonalnego periodyku. Taki prezent spodoba się niejednemu panu. Innym upominkiem będą krzyżówki, zestaw krzyżówek lub encyklopedia dla krzyżówkowicza.

Voucher to hit

Hitem są vouchery upominkowe – wstęp do fitness klubu na miesiąc, seria 10 masaży, bon upominkowy do fryzjera, sklepu z książkami, akcesoriami myśliwskimi i tym podobnymi rzeczami. Wyobraźnia powie, co warto kupić i co jest najlepsze dla niejednej pani. Wysoka jakość upominków to ważna sprawa, ale nie trzeba wydawać kroci na takie rzeczy. Można spokojnie wydać 100 czy 200 złotych i mieć świetny upominek. Można za 2000 złotych kupić luksusowy rower. Wszystko zależy od zasobności kieszeni danej pani i jej sposobu na życie. Pan nie powinien oczekiwać, że dama jego serca obsypie go prezentami za tysiące złotych. Jednak udany upominek będzie doskonałym sposobem na codzienne życie i radość z okazji imienin, urodzin czy innej ważnej okazji. Na pewno panu nie należy kupować skarpet czy majtek – to prezenty niskiej rangi i nie sprawiają przyjemności. Ładna, dobrze dobrana koszula jest jednak porządnym prezentem i można spokojnie ją kupić ukochanemu.

Poprzedni artykułJaki prezent dla kobiety wybrać?
Następny artykułJak znaleźć idealnego chłopaka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj