Jak zaimponować kobiecie?

Gdy kobieta podoba się panu….

Gdy pani podoba się panu, to robi on wszystko, aby jej zaimponować i zdobyć ją, czasami na chwilę, nieraz chce być z nią na zawsze – zaprasza ją na kolację, kupuje kwiaty, funduje upominki. Niejedna pani ulega takim staraniom, nie zawsze jednak tak się dzieje. Pan może zaimponować kobiecie na różne sposoby, a oto najpopularniejsze z nich:

* zaproszenie do kina:

* wspólne wyjście do teatru;

* zaproszenie na wytworną kolację;

* kwiaty;

* biżuteria dobrej klasy;

* wspólny wyjazd na weekend;

* ekskluzywny prezent;

* wspólny weekend w spa, wspólny pobyt w saunie;

* wspólne uprawianie sportu.

To tylko przykładowe sposoby podrywania kobiety. Można też postępować znacznie bardziej klasycznie, czyli kupować kwiaty i wysyłać je do pracy, zapraszać na romantyczne kolacje i długie spacery, obsypywać drogimi prezentami – tak postępują panowie bardzo zamożni i mający dostęp do dóbr wysokiej klasy. Kobiecie można imponować pieniędzmi, pozycją, troską o nią, wielką dbałością o jej potrzeby. Siła charakteru oraz siła fizyczna doskonale imponują kobietom, dlatego warto zadbać o to, by właściwie się prezentować i pokazywać swoje największe atuty. Panowie ze stanowiskiem, zadbani, wysportowani i pewni siebie szybko mogą zaimponować kobietom. Gdy nie są zamożni to trudniej jest im imponować paniom, ale też mogą znaleźć na to sposób – ciekawe hobby lub frapująca praca może również imponować paniom. Duży dom z ogrodem również pozwala poderwać wyjątkową kobietę. Panowie są wymagający, a panie potrafią ulegać im szybko. Czasami jednak panie każą bardzo długo się zdobywać. Nie chcą wyglądać na łatwe. Panowie powinni dbać o panie, starać się, aby były one zadowolone. Imponować można przez miesiąc czy dwa lub przez całe życie. Niejedna pani chce być podziwiana i adorowana, a mężczyzna tak postępujący na pewno będzie mile przez nią przyjęty.

Imponowanie kobiecie wymaga pewnego wysiłku, ale mądry pan potrafi dobrze i szybko imponować damie swojego serca. Jest to dla niego najważniejsza sprawa.

Poprzedni artykułGdzie znaleźć dziewczynę?
Następny artykułŻona nie chce się kochać, czyli brak seksu w związku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj