Jak poznać, że podobasz się chłopakowi?

Dziewczyna myśli – podobam się czy nie?

Łatwo poznać czy dziewczyna podoba się chłopakowi. Na pewno podoba się, gdy chłopak zaprasza ją na spotkania, kupuje jej kwiaty, daje drobne prezenty. Gdy chce z nią przebywać i spędzać czas. Łatwo to poznać. Co jeszcze świadczy o zainteresowaniu chłopaka? Oto symptomy:

* chłopak przedstawia Ciebie rodzinie;

* poznajesz jego przyjaciół;

*prawie wszędzie chodzicie razem;

* jest miło i przyjemnie;

* każdy dzień wydaje się świętem;

*nie narzeka i nie marudzi;

* ma dla Ciebie czas i uśmiech;

* z zainteresowaniem słucha Ciebie, nie przerywa, zabiera Ciebie do kina, trzyma za rękę, przeprowadza Ciebie przez kałuże i błoto.

To świadczy, że chłopak interesuje się Tobą bardzo intensywnie. Nietrudno jest to poznać, warto obserwować chłopaka i sprawdzać, czy nic się między Wami nie zmieniło. Dziewczyna podoba się chłopakowi, gdy on zaprasza ją do kawiarni i chętnie płaci za nią rachunki, gdy zrobi dla niej wszystko. Takie są typowe objawy zainteresowania. Dzieciaki chcą miło spędzać czas razem i mają do tego prawo. Chłopak czasami myśli o niespodziankach dla dziewczyny, nie drogich, ale miłych – mały kwiatek, niedrogi pierścionek, wyjście do teatru czy kupno wymarzonej przez ukochaną książki. To wszystko gesty, ale mają one znaczenie dla budowania relacji. Zakochany mężczyzna często dzwoni i nawiązuje kontakt. Dba o swoją dziewczynę, nie chce, aby poczuła się samotna czy odrzucona. Szuka kontaktu, zmienia dla Ciebie swoje plany, jest cały dla Ciebie. Jego świat kręci się wokół dziewczyny, a inne rzeczy schodzą na plan dalszy. O tym warto pamiętać, bo to ważna sprawa. Dziewczyna szybko zauważa, że jest ważna dla chłopaka. Gdy kocha odwzajemnia się tym samym i relacja jest coraz lepsza. Warto o tym pamiętać. Gdy chłopakowi przestaje zależeć to ogranicza kontakty i szuka wymówek, aby się nie spotkać. Jednak faza zainteresowania może przerodzić się w głębsze uczucie i być ważna dla każdej osoby. O to warto zabiegać i do tego dążyć. Niech ogień płonie, a nie gaśnie.

Poprzedni artykułSeks na pierwszej randce
Następny artykułOjcostwo, co warto wiedzieć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj