Jak poznać, że mężczyzna ma kochankę?

Mężczyźni miewają kochanki

Panowie czasami mają kochanki. Są oni skupieni na posiadaniu takich kochanek, które są dla nich wsparciem. Kiedy pojawiają się kochanki w życiu panów? Najczęściej, gdy związek nie spełnia ich oczekiwań, gdy żony nie chcą z nimi sypiać lub gdy po kilku latach zmęczą się i znudzą żonami. Panie jednak wiedzą jak poznać czy mąż ma kochankę, czy jest w innym, nieoficjalnym związku. Doskonale i szybko potrafią zdiagnozować pojawienie się kochanki w życiu męża.

Co świadczy o tym, że mąż ma kochankę?

Symptomów jest wiele:

* późne powroty do domu z pracy;

* wychodzenie z telefonem komórkowym do łazienki;

* ślady szminki na koszuli męża;

* zapach perfum innej kobiety;

* oziębłość;

* tajemnic;

* większa niż wcześniej dbałość o siebie;

* ukrywanie różnych spraw przed żoną;

* niechęć do współżycia seksualnego;

* brak chęci do przytulania żony i długich rozmów, które były wcześniej;

* częste wyjścia z domu wieczorami, wyjazdy na weekendy – podobno do pracy, czyli w celach zawodowych;

* typowe są także krytykowanie żony, wytykanie jej wszelkich, nawet najdrobniejszych błędów lub nagła eksplozja uprzejmości. Przynoszenie kwiatów i prezentów bez okazji mogą wzbudzić w żonie czujność. Nie jest to bynajmniej typowe zachowanie, dlatego małżonka zastanowi się skąd w mężu taka nagła troska.

Zdrada, czyli kryzys związku

Zdrada boli, a pojawienie się kochanki bardzo boli każdą osobę. Zdrada to jest stan nienaturalny i mocno emocjonalny, dlatego panowie wcześniej czy później popełniają jakiś błąd i na pewno zdradzą się w jakiejś chwili. Warto o tym pamiętać, bo zdrada to kryzys związku. Jednak może to być kryzys przejściowy, a mądra żona może doprowadzić do utrzymania relacji, na której bardzo jej zależy. Jest to oczywista sprawa. Zdrada boli, ale pokazuje, że z każdego kryzysu jest wyjście i każdy ma rozwiązanie. Kochająca i mądra żona nigdy nie pozwoli, aby zdrada była końcem dobrego małżeństwa. Ona doprowadzi do wyjścia z kryzysu i uleczenia takiego związku. Jest to więcej niż pewne. Warto o to zabiegać i warto do tego dążyć.

Poprzedni artykułCzego mężczyźni nie lubią w kobietach?
Następny artykułDlaczego faceci zdradzają?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj