Miłosne testy

 

Poniżej zamieszczona lista testów osobowości może pomóc Ci dowiedzieć się, jakiego rodzaju cechami osobowości się charakteryzujesz, czy Twoje zachowanie jest uczciwe wobec partnera, czy masz skłonności do zdrady lub czy jesteś dobrym materiałem na inwestycję uczuć drugiej osoby. Zapraszamy do zabawy!

liczba testów: 18 |

Profesjonalne testy psychologiczne :

Test osobowości : Rodzaje miłości » Test miłosny : Rodzaje miłości
Miłosny test stwierdzający do jakiego rodzaju miłości zostaliśmy stworzeni. Test oparty o badania John Lee, który wyróżnił sześć typów miłości, tj. agape, pragma, mania, eros, ludus i storge.

Miłosne testy, psychozabawy :

Test osobowości : Dojrzałość emocjonalna » Dojrzałość emocjonalna (wypełnień: 8 240)
Miłosny test osobowości, który określi Twój aktualny stopień rozwoju emocjonalnego - etap, na którym obecnie się znajdujesz. Wiedza ta może pomóc podjąć decyzję dotyczącą dalszego postępowania - zmiany zachowania na bardziej dojrzałe lub luźniejsze podejście do życia.

Test osobowości : Twój partner » Jaki jest Twój miłosny partner? (wypełnień: 8 595)
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego jesteś z takim, a nie innym chłopakiem? Czy mimo trwającego już jakiś czas związku, wciąż jest on w Twych oczach atrakcyjną osobą? Sprawdź, czy Twój miłosny partner jest dla Ciebie ciągłym obiektem pożądania i pragnień, czy też Wasza miłość już zamieniła się w rutynę!

Test osobowości : Test osobowości » Kim naprawdę jesteś? (wypełnień: 28 333)
Kim właściwie jesteś? Pytanie, na które bardzo ciężko odpowiedzieć. Pytanie, na których odpowiedzi należałoby szukać u innych podmiotów. Opinia bezstronna, obiektywna, jedyna prawdziwa - rozwiąż test i uzyskaj prawdę o samym sobie!

Test osobowości : Miernik zazdrości » Miernik zazdrości (wypełnień: 7 379)
Jeśli chcesz wiedzieć, jak bardzo potrafisz zaufać drugiemu człowiekowi oraz jak wiele w Tobie zazdrości, rozwiąż ten test. Przekonaj się, czy rzeczywiście zżera Cię zazdrość, czy też może ufasz miłości, swemu partnerowi / swej partnerce.

Test osobowości : Sprawdzian empatii » Sprawdzian empatii (wypełnień: 2 463)
Sprawdzian empatii, czyli test po rozwiązaniu którego dowiesz się, czy potrafisz odczuwać stany psychiczne innych istot (empatia emocjonalna), czy umiesz przyjąć ich sposób myślenia, jak i czy potrafisz spojrzeć z ich perspektywy na rzeczywistość (empatia poznawcza).

Test osobowości : Test EQ » Test inteligencji emocjonalnej (EQ) (wypełnień: 33 641)
Test mierzący Twój poziom inteligencji emocjonalnej (test EQ). Inteligencja emocjonalna to zdolność rozumienia siebie i własnych emocji, kierowanie i kontrolowanie ich, zdolność samomotywacji, empatia oraz umiejętności o charakterze społecznym.

Test osobowości : Test na odwagę » Test na odwagę (wypełnień: 4 323)
Sprawdź, jak wiele w Tobie odwagi i śmiałości. A może nie masz wystarczająco wiele odwagi i boisz się poznać prawdę? Zapraszamy.


Liczba testów będzie regularnie się zwiększać, także zapraszamy ponownie w najbliższym czasie, aby móc przetestować się w kolejnych psychologicznych testach.