Miłosne testy

 

Poniżej zamieszczona lista testów osobowości może pomóc Ci dowiedzieć się, jakiego rodzaju cechami osobowości się charakteryzujesz, czy Twoje zachowanie jest uczciwe wobec partnera, czy masz skłonności do zdrady lub czy jesteś dobrym materiałem na inwestycję uczuć drugiej osoby. Zapraszamy do zabawy!

liczba testów: 18 |

Profesjonalne testy psychologiczne :

Test osobowości : Rodzaje miłości » Test miłosny : Rodzaje miłości
Miłosny test stwierdzający do jakiego rodzaju miłości zostaliśmy stworzeni. Test oparty o badania John Lee, który wyróżnił sześć typów miłości, tj. agape, pragma, mania, eros, ludus i storge.

Miłosne testy, psychozabawy :

Test osobowości : Aniołek czy diabełek? » Aniołek czy diabełek? (wypełnień: 8 686)
Czy jesteś zadziorna w związkach czy raczej przejawia przez Ciebie spokój i opanowanie? Należysz do wąskiego grona porządnych dziewczyn, czy może jesteś jedną z wielu niegrzecznych i psotnych nastolatek? Przekonaj się na własnym przykładzie, jakiego typu charakateru przejawiasz najwięcej cech.

Test osobowości : Uczciwość w miłości » Czy bawisz się facetami ? (wypełnień: 5 059)
Czy bawisz się facetami? Zdobywasz uczucia innych tylko po to, by móc dowartościować własną osobę? Sprawdź, czy potrafisz być uczciwa w miłości, czy też jesteś typową podrywaczką - lubiącą bawić się uczuciami facetów.

Test osobowości : Atrakcyjność fizyczna » Czy czujesz się seksownie? (wypełnień: 8 957)
Wygląd jest jednym z ważniejszych czynników, decydujących o zachowaniu wobec drugiej osoby. Wpływa także na przypisywanie ludziom określonych cech osobowości oraz sposób przewidywania ich zachowań w przyszłości. Czy Ty także czujesz się atrakcyjna fizycznie? Czy jesteś seksowna?

Test osobowości : Czy jesteś flirciarą? » Czy jesteś flirciarą? (wypełnień: 5 738)
Flirt to zachowanie społeczne polegające zazwyczaj na "prowadzenie zalotnych rozmów i czynienie kokieteryjnych gestów". Lubisz kusząco lub wyzywająco się ubierać? Jak często romansujesz? Czy lubisz podrywać płeć przeciwną? Odpowiadając na te i inne pytania poznasz swoje predyspozycje do bycia flirciają.

Test osobowości : Radość z życia » Czy potrafisz cieszyć się życiem? (wypełnień: 3 471)
Czy jesteś osobą szczęśliwą? Czy potrafisz cieszyć się życiem? Korzystać z niego? Doceniać, jak wielki dar został Ci dany? Sprawdź, na ile szczęśliwą osobą jesteś.

Test osobowości : Siła własnej woli » Czy potrafisz oprzeć się pokusie? (wypełnień: 2 151)
O tym, jak ważne jest posiadanie własnego zdania, nie musimy chyba wyjaśniać. Możemy za to pomóc ustalić, czy właśnie Ty masz silną wolę, czy wiesz czego po swoim życiu oczekujesz oraz z jakim zaangażowaniem do tego dążysz.

Test osobowości : Stały związek » Czy szukasz stałego związku? (wypełnień: 6 991)
Czy jesteś już gotów na stały związek? Czy szukasz prawdziwej miłości? Czy jesteś emocjonalnie dojrzały/dojarzała? Na te i wiele więcej pytań znajdziesz odpowiedzi, rozwiązując ten test.

Test osobowości : Dokonywanie wyborów » Czy umiesz dokonać wyboru? (wypełnień: 2 592)
Umiejętność podejmowania właściwych wyborów i decyzji jest jednym z najważniejszych aspektów decydujących o naszym przyszłym życiu. By umieć podjąć stosowną decyzję, należy być roztropnym i dojrzałym. Sprawdź, czy i Ty jesteś taką osobą!

Test osobowości : Umiesz wybaczać? » Czy umiesz wybaczać innym? (wypełnień: 3 704)
Test osobowości, dzięki któremu możesz dowiedzieć się, czy umiałbyś wybaczyć innym drobne przewinienia. Odpowiadając na kilkanaście prostych pytań możesz dowiedzieć się jak bardzo zawzięty masz charakter oraz jak wiele w Tobie zrozumienia.

Test osobowości : Czy znasz język ciała? » Czy znasz język ciała? (wypełnień: 2 638)
Dobra znajomość mowy ciała, czyli umiejętność porozumiewania się niewerbalnego jest bardzo ważną cechą, wrodzą i po części wyuczoną. Komunikacja niewerbalna jest bardzo ważnym elementem nawiązywania kontaktów i ma kluczowe znaczenie przy wywieraniu wpływu na innych.


Liczba testów będzie regularnie się zwiększać, także zapraszamy ponownie w najbliższym czasie, aby móc przetestować się w kolejnych psychologicznych testach.